Úvod‎ > ‎

Nákupy osobních automobilů pro terénní pracovníky
Projekt:

Nákup osobních automobilů pro terénní pracovníky v regionu Strakonicko


Cílem a výsledkem realizace tohoto projektu je modernizace vybavení/zázemí pro aktivity přispívajících k sociálnímu začleňování a pro poskytování sociálních služeb a to prostřednictvím pořízení osobních automobilů pro výkon terénních sociálních služeb a sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi na Strakonicku. Hlavním dopadem projektu jsou přínosy pro cílovou skupinu (viz web PREVENT) a její potřeby.

Žadatel bude schopen dojet vždy a kamkoli. S největší pravděpodobností se razantně nezmění množství klientů, realizace projektu bude mít vliv na kvalitu poskytované služby.

Na projekt je poskytována finanční podpora z EU. Bylo žádáno také přes MAS Strakonicko, která realizaci projektu podpořila.


Projekt:

Nákup osobního automobilu pro terénní pracovníky v lokalitě Šumava a Pošumaví


Cílem a výsledkem realizace tohoto projektu je modernizace vybavení/zázemí pro aktivity přispívajících k sociálnímu začleňování a pro poskytování sociálních služeb a to prostřednictvím pořízení osobního automobilu pro výkon terénní sociální služby.

Hlavním dopadem projektu jsou přínosy pro cílovou skupinu a její potřeby.

Po ukončení realizace projektu bude žadatel schopen dojet vždy a kamkoli, realizace projektu bude mít vliv na kvalitu poskytované služby. Na projekt je poskytována finanční podpora z EU.